Mariobet Arkadaşını Getir Bonusu

Mariobet Arkadaşını Getir Bonusu

Kosta Rika lisansıyla hizmet veren Mariobet online ve canlı kaçak iddaa sitesi, iddaa oyunlarının kazandıran adresi olmaya devam ediyor. Mariobet, güvenilir ve geniş kapsamlı olmasının yanı sıra spor ve casino oyunlarındaki birbirinden kıymetli bonuslarıyla da dikkat çekiyor. Mariobet iddaa sitesinde birbirinden farklı bonus ve promosyonları görmek mümkün. Sitede bireysel olarak kazanabileceğiniz bonuslara ek olarak arkadaşınız aracılığınızla da bonus kazanabiliyorsunuz. Mariobet Arkadaşını Getir Bonusu kazanmak için aşağıda bulunan linklere tıklayabilirsiniz.

Mariobet Arkadaşını Getir Bonusu

Arkadaşını Getir, Bonusun Sahibi Ol!

Mariobet yabancı merkezli iddaa sitesi, arkadaşlık ilişkilerine verdiği önemi arkadaş bonusuyla daha da somut hale getiriyor. Mariobet, siteye bir arkadaşını davet eden tüm üyelerine süper bir bonus kampanyası sunuyor. Siz de bir Mariobet üyesi olarak arkadaşınızı Mariobet’e davet ederek bu özel promosyondan yararlanabilirsiniz.

50 TL’ye Kadar Arkadaş Bonusu

Mariobet kaçak iddaa sitesi tarafından verilen bu bonusta kazanabileceğiniz arkadaş bonusu 50 TL’dir. Bu tutar, tek seferde kazanabileceğiniz bonus tutarıdır. Mariobet’te arkadaş bonusu kazanmanın sınırı yoktur. İstediğiniz kadar arkadaşınızı Mariobet sitesine davet edebilir ve tek seferde 50’şer TL’lik bonusların sahibi olabilirsiniz.

Arkadaş Bonusu Nasıl Kazanılır?

Kazanacağınız arkadaş bonusu tutarı, siteye davet ettiğiniz arkadaşınızın kendi hesabına yaptığı tutar üzerinden belirlenir. Arkadaşınız kendi hesabına para yatırır ve siz de bu tutarın % 10’unu bonus olarak kazanırsınız. Kazanabileceğiniz maksimum bonus 50 TL’dir. Dolayısıyla arkadaşınız kendi hesabına 500 TL yatırım yaptığında siz de arkadaş bonusunun maksimum tutarını (50 TL) kazanmış olursunuz. Ayrıca kendi hesabına para yatıran arkadaşınız da 500 TL hoşgeldin bonusu kazanır. Dolayısıyla Mariobet kaçak iddaa sitesi tarafından sunulan bu promosyonda hem siz hem de arkadaşınız bonus kazanmış olur.

Mariobet Arkadaşını Getir Bonusu Kuralları

Arkadaşını getir bonusundan yararlanmak için,

  • Arkadaşınızı davet etmeden önce Mariobet hesabınıza en az 1 kere para yatırma işlemi yapmış olmalısınız.
  • Davet ettiğiniz arkadaşınız Mariobet’in göndereceği özel bir link üzerinden üye olmalıdır.
  • Arkadaşınız Mariobet’e üye olduktan sonra canlı yardım servisine bağlanıp arkadaşınızın kullanıcı adını, isim ve soy ismini belirterek bonusunuzu talep etmelisiniz.

Mariobet ile Arkadaşını Getir Bonusu Kazanmak İçin Hemen Tıklayın

İlginizi Çekebilir

error: Kopyalama canım kendim yaz !!